تهاتر درب و پنجره دو جداره با آپارتمان | بزرگترین سامانه تهاتر در ایران تهاتر درب و پنجره دو جداره با آپارتمان | بزرگترین سامانه تهاتر در ایران

تهاتر درب و پنجره دو جداره با آپارتمان

خانه » تهاتر » تهاتر درب و پنجره دو جداره با آپارتمان
زمان : 05 آگوست 2019 دسته بندی : تهاتر, تهاتر ملک, تهاتر پروفیل

تهاتر واحد آپارتمان با حواله درب و پنجره دو جداره UPVC در سراسر کشور

گروه کارخانجات تولیدی آبتین دژ به عنوان بزرگترین شرکت تولیدی درب و پنجره های دوجداره upvc درسطح کل کشور با یک رزومه  کاری 648400 واحد دولتی قابل استعلام از مدیران مجموعه های دولتی می باشد ( تا پایان اسفندماه ۹۷) با پانزده شعبه فعال در سراسر کشور ، آمادگی اجرای  صفر تا صد هر پروژه در کلیه نقاط کشور ( حتی بصورت تهاتر۱۰۰درصدی) را دارا میباشد . این شرکت ضمن بهره گیری از بروزترین تجهیزات و امکانات روز دنیا و عوامل تولید بدلیل عرضه محصولات بدون واسطه خود به مصرف کنندگان گرامی ، همواره شعار سود کمتر و تولید بیشتر را دنبال نموده است . بدینوسیله از مصرف کنندگان عزیز و سازندگان محترم دعوت مینماییم که درپروژه های خود مشاوره تخصصی ما را به صورت ۱۰۰ درصد رایگان و در کوتاه ترین زمان دریافت نمایند.

 گروه کارخانجات تولیدی آبتین دژ از سال گذشته اقدام به فروش و معاوضه حواله تولید درب و پنجره دوجداره با واحد آپارتمان نموده است .

مزیت این نوع حواله ، قابل انتقال به غیر بودن و فروش حواله درب و پنجره از فردای صدور حواله میباشد و تا به امروز بسیاری از سازندگان از این ظرفیت و کمک گروه کارخانجات تولیدی آبتین دژ بهره برداری کرده اند و کلیه محصولات حواله را مصرف نموده اند و همه روزه خط تولید کارخانه جهت بازدید در هر زمان دلخواه مشتریان محترم بلامانع می باشد .

همیشه گروه کارخانجات تولیدی آبتین دژ خواهان معاوضه حواله درب و پنجره با واحد آپارتمان می باشد و خارج از بحث بازار نسبت به رکود اقتصادی و رکود بازار ملک به علت آسوده بودن خاطر نسبت به تهیه مواد اولیه اقدام به معامله می کند که با دپوی  ۲۰۰۰ واحد مسکونی درب و پنجره دوجداره این موضوع پشتیبانی میگردد.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل نمایید

09129439194

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *